MENU

LAWENDOWY DOM GALERIA NIERUCHOMOŚCI

Katowice / Dolina Trzech Stawów

 • Numer Oferty: LAW-MS-266
 • Powierzchnia: 70.42 m² 
 • Ilość pokoi: 3 
 • Stan mieszkania: do wykończenia
 • Balkon: jest
 • Rynek: pierwotny
 • Okna: nowe pcv
 • Rodzaj mieszkania: jednopoziomowe
 • Cena 371 000 zł (5 268,39 zł / m²)
 • Kontakt 531117669
 • więcej szczegółów

Osiedle to kompleks 4 nowoczesnych budynków, położonych w prestiżowej lokalizacji w Katowicach w Dolinie Trzech Stawów. Znakomita lokalizacja na skraju kompleksu parkowo-leśnego oraz bliskość centrum miasta, to główne atuty inwestycji.

Realizacja inwestycji została podzielona na dwa etapy. Łącznie znajdzie się tam ponad 300 mieszkań. W ramach pierwszego etapu oddanych zostanie 208 lokali mieszkalnych oraz 9 lokali usługowych zlokalizowanych w dwóch budynkach.

Osiedle to idealne miejsce do życia!

Komfortowe układy mieszkań od: 19,82 m2 do 78,58 m2, wysoki standard wykończenia, każde mieszkanie z balkonem, tarasem lub ogródkiem, cichobieżne windy z doskonałą izolacja akustyczną, parking w hali garażowej z parkliftami oraz miejsca postojowe na zewnątrz.
Osiedle w pełni przystosowane dla rodzin z dziećmi i osób niepełnosprawnych, specjalne pomieszczenia przygotowane do przechowywania sprzętów sportowych i wózków, plac zabaw na terenie osiedla, ogrodzony teren.

Znakomita lokalizacja, bliskość centrum, malownicze położenie przy Dolinie Trzech Stawów z widokiem na staw „Łąka”, w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się: przedszkola, szkoły i uczelnie wyższe (m.in. Uniwersytety: Śląski i Ekonomiczny oraz Politechnika), liczne sklepy i punkty usługowe, świetny dojazd do głównych węzłów komunikacyjnych (autostrada A4, droga ekspresowa 86).

Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny o powierzchni 70,42 m2 , a składający się z trzech pokoi, w tym salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, przedpokoju oraz przynależnego balkonu, położony na piątym piętrze budynku. W załączeniu karta mieszkania z rzutem i położeniem w budynku.

Cena : 371.000 zł brutto .

Miejsce parkingowe w garażu podziemnym typu parklift : dolne - 18.000 zł; górne 20.000 zł; PROMOCJA - podwójne miejsce 25.000 zł

Zakończenie prac budowlanych już nastąpiło, możesz stać się właścicielem już dziś.

Przedstawione rzuty i wizualizacje zewnętrzne oraz wykończenia wnętrz mają jedynie charakter poglądowy i ilustracyjny, a rzeczywisty ich wygląd i kolor może odbiegać od prezentowanego na zdjęciach i nie mogą być traktowane jako ostateczne projekty.

Ze szczegółami oferty, dokumentacją, zagospodarowaniem terenu, rzutami, standardem wykończenia można zapoznać się w biurze.

Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC (0%).

Zapraszamy do kontaktu i prezentacji szczegółów inwestycji.

Szanowny kliencie! Zapoznajesz się z przykładową ofertą naszego biura. Jeśli życzysz sobie zapoznać się z pozostałymi ofertami, nie publikowanymi w tym serwisie, zadzwoń!

Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my