MENU

LAWENDOWY DOM GALERIA NIERUCHOMOŚCI

Tychy

 • Numer Oferty: LAW-MS-516
 • Powierzchnia: 29.22 m² 
 • Ilość pokoi: 1 
 • Stan mieszkania: do wykończenia
 • Balkon: brak
 • Rynek: pierwotny
 • Taras: taras
 • Okna: nowe pcv
 • Cena 284 895 zł (9 750 zł / m²)
 • Kontakt 570082133
 • więcej szczegółów

Zapraszamy do zapoznania się Nową inwestycją, która powstanie przy głównej arterii miasta. Dogodna lokalizacja zapewni przyszłym mieszkańcom ławy dojazd do pracy czy szkoły. Rozbudowana infrastruktura komunikacyjna i bogata oferta handlowo-usługowa z pobliskim C.H. Skałka pozwolą w łatwy sposób zrobić codzienne zakupy. W okolicy znajdują się tereny zielone oraz parki miejskie.
W nowej inwestycji oferujemy mieszkania o zróżnicowanych metrażach i kompaktowych układach dostosowanych do potrzeb przyszłych mieszkańców. Dodatkowo budynek nr 2 zostanie wzbogacony o siłownię na dachu, która będzie doskonałym miejscem do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz nawiązania znajomości sąsiedzkich.
Wysoki komfort i wygodę zapewni wdrożony pakiet eco zawierający m.in. stację ładowania samochodów elektrycznych oraz technologię HMS, a także pakiet antysmogowy w standardzie każdego lokalu. Lokalizacja

Inwestycja powstanie przy głównej arterii miasta. Dojazd do ścisłego centrum miasta zajmuje tylko 10 minut.
Do rekreacji i spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu zachęcają miejskie zieleńce, w tym pobliski Park Jaworek i Park Rodzinny bł. Karoliny z Tężnią Solankową.
Fanów dłuższych spacerów zachęcamy do odwiedzania Parku Niedźwiadków, który zachwyci zwłaszcza najmłodszych.
Blisko osiedla znajdują się sklepy i punkty usługowe (m.in. C.H. Skałka, Biedronka, OBI, Auchan) oraz centra sportowe (m.in. Wodny Park Tychy, Tyski Club Golfowy).
W pobliżu działają żłobki, przedszkola i szkoły podstawowe.
W okolicy znajduje się przystanek autobusowy, który zapewnia łatwy dojazd do pracy, szkoły.
Al. Bielska wraz z ul. Katowicką stanowią główną trasę przelotową, zapewniając łatwy dojazd do Katowic czy Bielska-Białej.

Dlaczego warto?


Na dachu budynku nr 2 powstanie zewnętrzna siłownia, która będzie doskonałym miejscem integracji mieszkańców, a także pozwoli bez potrzeby opuszczania osiedla aktywnie spędzić czas.
Do każdego mieszkania na piętrze przynależy przestronny balkon, a do tych na parterze - taras.
Optymalna liczba miejsc postojowych zapewni wygodę zmotoryzowanym.
Osiedle zostanie podłączone do miejskiego węzła cieplnego.
Plac zabaw umili wolny czas najmłodszym mieszkańcom.
Osiedle będzie ogrodzone.

Co jeszcze zyskujesz?

Z myślą o komforcie i bezpieczeństwie mieszkańców, a także w trosce o środowisko wprowadziliśmy w tej inwestycji pakiet eco. To szereg innowacyjnych rozwiązań dostępnych zarówno w mieszkaniach, jak również na terenie osiedla. Pakiet eco zawiera:

Smart home - bezpieczeństwo, komfort i oszczędność w zasięgu ręki. Steruj swoim mieszkaniem - ogrzewaniem, zaworami wody, oświetleniem, roletami wewnętrznymi, zdalnie za pomocą urządzenia mobilnego lub jeśli to dla Ciebie wygodniejsze także lokalnie przy pomocy funkcji hotelowej i spraw, by Twój dom stał się „smart”.
Pakiet antysmogowy - codzienna ochrona przed zanieczyszczeniami, smogiem, pyłkami, kurzem, grzybami oraz innymi alergenami. System składa się z zaawansowanego technicznie układu filtrów, które powstrzymają nie tylko drobnoustroje, lecz również owady.
Stację ładowania samochodów elektrycznych powstającą w ramach inwestycji, stojaki rowerowe oraz energooszczędne oświetlenie LED części wspólnych.

Nasz smart home wyróżnia:


Sterowanie manualne lub z aplikacją mobilną, czyli możliwość zarządzania mediami w mieszkaniu na dwa sposoby: za pomocą aplikacji mobilnej lub manualnego przycisku - tzw. funkcji hotelowej.
Pełna kontrola nad dopływem wody - chroń swoje mieszkanie przed zalaniem dzięki systemowi sterowania głównymi zaworami wody. Możesz zamykać i otwierać jej dopływ nawet wtedy, gdy jesteś poza domem.
Niezawodność działania - zintegrowane systemy automatyki mieszkaniowej oznaczają, że nasz smart home działa równolegle w formie bezprzewodowej, jak i przewodowej.

Zadzwoń i umów się z przedstawicielem biura nieruchomości na spotkanie, podczas którego omówimy wszystkie interesujące Cię metraże, pomożemy przy wyborze lokalu mieszkalnego, miejsca parkingowego oraz wynegocjujemy korzystne warunki. Kupując z Nami nie płacisz prowizji !!!!!
ZapraszamyOferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my